Фотодрук на натяжних стелях в Києві

Фотодрук на натяжних стелях

Зробить ваш будинок більш романтичним і привабливим!
Фотодрук на натяжній стелі

Компанія Акрос-Комфорт пропонує фотодрук на натяжних стелях (див. фото), що має на увазі нанесення зображення за допомогою широкоформатного принтера. Друк може здійснюється на матовій, сатиновій і глянцевій фактурі плівки ПВХ. У більшості випадків зображення наносяться на глянець і сатин, на них фарби більш соковиті, а на матову стелю наносяться, як правило, зображення у вигляді фресок.

Художні стелі приносять в будинок красу, надають інтер’єру яскравий неповторний характер. Квіткові принти на натяжній стелі чудово підійдуть для прикраси вашого будинку. Кожен така стеля є одиничним екземпляром, це штучна робота, така стеля не можна купити, він може бути створений за вашим бажанням і зустріти другий такий практично неможливо.

Фарби, що використовуються для фотодруку, водостійкі, а найголовніше-екологічно безпечні. При нагріванні під час монтажу натяжних стель фарби не тріскаються. Фотодрук на натяжних стелях стійка до водних впливів, тому натяжні стелі з фотодруком можна встановлювати в санвузлах і вологих приміщеннях. Вони невибагливі в догляді і не вигоряють з плином часу.

На поверхню натяжної стелі можуть бути нанесені будь-які зображення. Будь то фотографія коханого, фамільний герб або просто яскравий квітковий мотив.

Фотодрук на натяжній стелі можна встановити як на стелю, так і на стіну. Використовуючи сучасні технології і високоякісну роботу нашої компанії, ви зможете облаштувати свій дизайн будинку або квартири на високому рівні, при цьому витрати ваші будуть порівнянні з якістю виконаної роботи, ваша стеля буде красивий і буде радувати вас при кожному погляді на нього.

Фотодрук на натяжній стелі

Так що не бійтеся фантазувати і звертайтеся до професіоналів!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ!

Viber  +380 50 411-71-82 

Viber  +380 68 355-09-15 

+380 63 150-50-26

Власне виробництво фотодруку на натяжній стелі ціна гнучка

Останнім часом показує статистика, що натяжні стелі з фотодруком використовуються практично в кожному приміщенні і це зовсім не дивно, адже фотодрук допомагає надати кімнатам своєї особливої оригінальності, індивідуальності, а також атмосфери і стилю.

Якщо бажаєте, встановить в будинку якісні красиві натяжні стелі з фотодруком, то ви потрапили за правильною адресою. Компанія “Акгоѕ-komfort” надає всім клієнтам унікальну можливість за доступними цінами придбати вже готові стелі з фотодруком, а також можна замовити їх на замовлення в будь-якій кольоровій гамі. Для цього використовується спеціальний принтер, який має розширення до 1440 dpi. Наносить малюнки на сатинову, матову або ж глянсову основу за допомогою спеціальних, вологостійких, екосольвентних чорнила, які не піддаються впливу сонця, тому малюнок не вицвітає, а залишається яскравим протягом усього терміну експлуатації стелі. Фотодрук на натяжній стелі можна встановити як на стелю, так і на стіну.

Як малюнок на натяжна стеля можна замовити фото коханої людини, зображення старовинних фресок або ж різноманітні Шедеври світового живопису. Такого роду натяжні стелі міцні, зручні, красиві і прості в догляді. Відмінно можуть підійти як для ванної кімнати, так і для басейну. Звернувшись до нас, наші майстри допоможуть здійснити мрію кожного.

Ціна на натяжні стелі з фотодруком трохи вище, ніж на звичайні, але при цьому їм сьогодні віддає свою перевагу багато людей. Найчастіше вона залежить від складності роботи. Таким чином, розраховується для кожного клієнта індивідуально. За допомогою даної стелі можна оригінально прикрасити будинок, надати йому особливості та оригінальності.

Найчастіше більшість наших клієнтів вважають за краще вибирати в якості малюнків море, небо або ж ангелів. Все тому, що вони допомагають налаштуватися на позитивні емоції, піднімають настрій і роблять будинок світлим, теплим і затишним.

У каталозі є багато різних стель з фотодруком, їх придбати можна в будь-який час. Дізнатися більш детальну інформацію завжди можна за вказаними номерами телефонів, які є в розділі «Контакти». Натяжні стелі фотодрук вартість як правило, залежить від деяких факторів, серед яких головним є складність роботи. Натяжні стелі фотодрук каталог надасть можливість переглянути наші роботи. На сьогодні фотодрук на натяжних стелях (ціна) дуже популярна і використовується практично у всіх приміщеннях.

Звернувшись до нас, ми допоможемо кожному зробити будинок саме тим місцем, куди завжди будете з радістю повертатися після роботи. Фахівці компанії “Акгоѕ-komfort” для кожного виконувати фотодрук на натяжних стелях в кращому вигляді. Всі залишаться задоволені результатом.

Приклади робіт фотодруку на натяжній стелі від Акрос Комфорт ТМ:

Фотодрук на натяжній стелі
Фотодрук на натяжній стелі
Фотодрук на натяжній стелі
Фотодрук на натяжній стелі
Фотодрук на натяжній стелі
Фотодрук на натяжній стелі
Фотодрук на натяжній стелі
Фотодрук на натяжній стелі
Фотодрук на натяжній стелі
Фотодрук на натяжній стелі