Наші послуги

Послуги компанії Акрос Комфорт ТМ
Монтаж, установка натяжних стель
Натяжні стелі Київ встановлення найкраща ціна. Монтаж натяжних стель.  Монтаж натяжної стелі не складний, але вимагає акуратності, точності і спеціальне монтажне обладнання. Інструкцію по монтажу натяжної стелі ви можете отримати на цій сторінці. Наші фахівці установники забезпечені безпечними полімерно – композитними газовими балонами для установки натяжних стель з нагріванням. Компанія Акрос-Комфорт щодня прагне поліпшувати якість пропонованої продукції і послуг, щоб Вам було з […]
Фотодрук на натяжних стелях
Фотодрук на натяжних стелях зробить ваш будинок більш романтичним і привабливим! Компанія Акрос-Комфорт пропонує фотодрук на натяжних стелях (див. фото), що передбачає нанесення зображення за допомогою широкоформатного принтера. Друк може здійснюється на матовою, сатиновою і глянсовою фактурою плівки ПВХ. У більшості випадків зображення наносяться на глянець і сатин, на них фарби соковиті, а на матова стеля наносяться, як правило, зображення […]

логотип Акрос-Комфорт

 Компанія Акрос-Комфорт ТМ понад 17 років успішна на будівельному ринку України і гарантує найякісніші матеріали та сервіс!

Щоб розрахувати вартість натяжної стелі в Києві, необхідно знати наступні дані: площа, периметр, кількість кутів, тип і обсяг освітлення, наявність кривої тощо, обхідних труб, вентиляційних витяжок і т. д. Так як профіль кріпиться по периметру і є важливою складовою вартості стелі, то, чим більше площа і простіше фігура (найпростіша-чотирикутник), тим дешевше обходиться квадратний метр натяжної стелі. Тому точна ціна натяжних стель складається лише після детального огляду і виміру приміщення фахівцем. Виїзд менеджера на завмер у нас – безкоштовний!

У кого замовити установку натяжних стель у Києві та Київській області?

Варто остерігатися фірм-одноденок, оскільки співпраця з ними загрожує невиконанням гарантійних зобов’язань з їх боку. Щоб убезпечити себе від покупки неякісного товару, ми рекомендуємо завжди вимагати необхідні документи на продукцію, яка постачається, такі як: договір, сертифікат якості, гарантійні зобов’язання. Важливо, також, мати уявлення про виробника натяжної стелі, співпрацюйте з тим, кому довіряєте, ну і ніхто не відміняв сарафанного радіо, що у всі часи служило певним гарантом.

Після монтажу натяжних стель слід переконатися в якості плівки, зварних швів і відсутності явних дефектів.

Китайські фабричні полотна будь-яких фактур мають максимальну ширину 5 метрів. Саме вони незамінні при установці, скажімо, глянцевих безшовних натяжних стель, т. к. шов на глянцевих полотнах найбільш помітний.
Ширина Європейських натяжних стель(Франція, Німеччина) досягає Max 1,8 метра. Будь ласка, зверніть на це увагу, адже багато хто намагається видати Китайський матеріал за полотна з Європи. Натомість, у натяжних стель з Європи широкий спектр кольорової гами, чого немає у Китайського виробника. Загалом, зупиняйте свій вибір на будь-якої вподобаної Вам марці стель. Акрос-Комфорт ТМ гарантує високу якість матеріалів будь-яких виробників, які ми продаємо та встановлюємо.

Погодьтеся, завжди приємно мати справу з цінами від виробника! Саме тому, купити натяжні стелі в Києві недорого – цілком реально в компанії Акрос-Комфорт за адресою:

м. Київ, вул. Е. Чавдар 2, оф.1 (м. Осокорки-Позняки)

Телефонуйте Зараз!

позначка вайбер   +380 50 411-71-82 

позначка вайбер   +380 68 355-09-15

 іконка телефон   +380 63 150-50-26

 

весна

АКЦІЯ!

Натяжні стелі Київ 1+1=3

*** замовте у нас два і більше натяжні стелі із встановленням,

*** одне з полотен, меншу за площею – отримаєте в подарунок!

Натяжна стеля від Виробника.

Гарантія 12 років. Установка за 1 день.

 

♡♥♡

“Коли чогось сильно захочеш, весь Всесвіт буде сприяти тому, щоб бажання твоє збулося”

Пауло Коельо