Послуги

Основні види послуг від фахівців компанії Акрос-Комфорт ™

логотип Акрос-Комфорт

 КОМПАНІЯ  АКРОС-КОМФОРТ   БІЛЬШЕ 18 РОКІВ УСПІШНОЇ РОБОТИ НА БУДІВЕЛЬНОМУ РИНКУ УКРАЇНИ. ГАРАНТУЄ НАЙЯКІСНІШІ МАТЕРІАЛИ І СЕРВІС!

 

У кого замовити установку натяжних стель в Києві та Київській області?

Варто остерігатися фірм-одноденок, оскільки співпраця з ними загрожує невиконанням гарантійних зобов’язань з їх боку. Щоб убезпечити себе від покупки неякісного товару, ми рекомендуємо завжди вимагати необхідні документи на продукцію, що поставляється, такі як: договір, сертифікат якості, гарантійні зобов’язання. Важливо, також, мати уявлення про виробника натяжної стелі, співпрацюйте з тим, кому довіряєте, ну і ніхто не відміняв сарафанного радіо, що в усі часи служило певним гарантом.

Після монтажу натяжних стель слід переконатися в якості плівки, зварних швів і відсутності явних дефектів.

Китайські фабричні полотна будь-яких фактур мають максимальну ширину 5 метрів. Саме вони незамінні при установці, скажімо, глянцевих безшовних натяжних стель, тому що шов на глянцевих полотнах найбільш помітний.
Ширина європейських натяжних стель (Франція, Німеччина) досягає Max 1,8 метра. Зверніть, будь ласка, на це увагу, адже багато хто намагається видати Китайський матеріал за полотна з Європи. Зате, у натяжних стель з Європи широкий спектр колірної гами, чого немає у китайського виробника. Загалом, зупиняйте свій вибір на будь-якій вподобаній вам марці стель. Акрос-Комфорт ™ гарантує високу якість матеріалів будь-яких виробників, які ми продаємо і встановлюємо.

Погодьтеся, завжди приємно мати справу з цінами від виробника! Монтаж, установка натяжных потолков

Саме тому, купити натяжні стелі в Києві недорого-цілком реально в компанії

Акрос-Комфорт за адресою:

м. Київ, вул. Чавдар 2, оф.1 (м. Осокорки-Позняки)

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ!

Viber +380 50 411-71-82

Viber +380 68 355-09-15

+380 63 150-50-26

Монтаж, установка натяжних стель

Монтаж, установка натяжних стель

Монтаж натяжної стелі не складний, але вимагає акуратності, точності і спеціальне монтажне обладнання. Інструкцію з монтажу натяжної стелі ви можете отримати на даній сторінці.

Наші фахівці установники забезпечені безпечними полімерно-композитними газовими балонами для установки натяжних стель з нагріванням.

Карнизи для штор під натяжні стелі

Рекомендації щодо вибору та встановлення карниза під натяжну стелю

Натяжні стелі підкорили серця багатьох з нас і зайняли своє місце в мільйонах квартир по всій Україні. Це красива і практична обробка, яка монтується за лічені години, щодо без пилу і бруду, а ще може врятувати від затоплення при необходімості. Есть один нюанс – якщо ви плануєте використовувати штори, то варто заздалегідь подумати про прийом установки карниза, адже коли натяжна стеля буде готовий, варіантів буде вже трохи – тільки прикріпити карниз до стіни. Це прийнятний, але не найвдаліший з точки зору естетики варіант. Куда більш цікавий інтер’єр вийде, якщо встановити карниз під натяжну стелю. Це трохи складніше і затратним, але краса вимагає жертв. Давайте розберемося з основними особливостями вибору прихованих карнизів і нюансами їх установки.

фотопечать на натяжном потолке

Фотодрук на натяжних стелях

Компанія Акрос-Комфорт пропонує фотодрук на натяжних стелях, що має на увазі нанесення зображення за допомогою широкоформатного принтера. Друк може здійснюється на матовій, сатиновій і глянцевій фактурі плівки ПВХ.

У більшості випадків зображення наносяться на глянець і сатин, на них фарби більш соковиті, а на матову стелю наносяться, як правило, зображення у вигляді фресок.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ!

+380 50 411-71-82
+380 68 355-09-15
+380 63 150-50-26

 

Акція!

натяжні стелі Київ 1+1=3

*** замовте у нас два і більше натяжна стеля з установкою,

*** одне з полотен, менше за площею-отримаєте в подарунок!

Натяжна стеля від виробника.

Гарантія 12 років.  Установка за 1 день.