Електрофурнітура GIRA

Електрофурнітура GIRA

Інноваційність, прозорість, комунікабельність і дизайн – Виробнича будівля Gira, в якому виробляють вироби з пластмаси, символізує філософію компанії.

Орієнтовані на майбутнє технології і гнучкі рішення у поєднанні з високоякісним дизайном – інтелектуальні пристрої Gira виконують наступні функції: автоматичне управління освітленням, регулювання температури в залежності від часу, передача музики в усі приміщення, зручна домофонна зв’язок, інтеграція в системи захисту та інші інші функції, що підвищують комфорт, безпеку і економічність.

На підприємстві в Радеформвальді, що налічує близько 950 співробітників, виробляють вимикачі, розетки і системні компоненти для інтелектуальних пристроїв, наприклад, пристрої для системи KNX / EIB. Як один з членів-засновників EIBA, Gira істотно сприяє розвитку в Німеччині комплексних систем, що об’єднують обладнання у всій будівлі. Ці системи є необхідною умовою того, щоб будівлі могли називатися”інтелектуальними”.

На основі дизайнерських рішень Gira з’являються все нові і нові технології в сфері електромонтажу, які потім стають частиною світу вимикачів Gira.

Високий стандарт якості у всіх сферах діяльності компанії підтверджений компанією ” Deutsche Managementsystem Zertifizierungsgesellschaft mbH “(DMSZ – “ТОВ Німецьке товариство сертифікації систем управління”), що видала сертифікат відповідності вимогам DIN EN ISO 9001:2000.

Ласкаво просимо в наш салон!!!

У нашому салоні ви зможете побачити всі зразки електрофурнітури Gira.
Електрофурнітура GIRA
Електрофурнітура GIRA

Розетки, вимикачі. Купити Gira, ціни

При обладнанні приміщень системами освітлення, сигналізації, домофонною системою та іншим не можна забувати, що обладнання для таких цілей має бути на вищому рівні, щоб уберегти себе та інших від пожеж, замикань та інших неприємних наслідків неякісного обладнання. Тому компанія Акгоѕ-komfort пропонує вам розетки Gira, вимикачі, домофонні системи, системи захисту та інше обладнання від відомої німецької компанії Gira, головним завданням якої є виготовлення високоякісного обладнання, що повністю забезпечує інтелектуальність системи та її безпеку.
Обладнання Gira купити можна у нас за доступною вартістю, адже наша компанія є однією з офіційних дилерів з продажу та доставки їх обладнання. Тому ми гарантуємо якість і надійність всіх електричних і електронних систем, що встановлюються.
На обладнання Gira ціна залежить від типу обладнання, матеріалу з якого воно виготовлено, кількості необхідних комплектуючих і багатьох інших нюансів при їх установці. Тому вимикачі і розетки Gira ціни будуть мати найрізноманітніші, і будуть залежати від конкретного випадку і необхідності їх використання.
Працюючи багато років на ринку ремонтно-монтажних послуг, ми зрозуміли, що якість матеріалів, також важливо, як і якість здійснених робіт. Тому вибираємо тільки кращі комплектуючі для систем освітлення, звукопередачі, системи безпеки. Такими комплектуючими по праву вважаються gira вимикачі, що дуже корисні і безпечні у використанні. Вони повністю виключають ймовірність виникнення пожежі, так як не горять, а плавляться, і при цьому не виділяють отруйних хімічних речовин, що отруюють організм. Вони зроблені з якісних матеріалів, що дозволяє використовувати їх навіть в дитячих, а для безпеки вашого чада вони оснащуються спеціальними заглушками, які запобігають ситуації, удару струмом. До того ж вимикачі герметично кріпляться до стіни, що підвищує їх рівень безпеки.