Наші роботи

Приклади виконаних робіт від фахівців Акрос Комфорт ТМ

Галерея робіт
Натяжні стелі в інтер'єрі будинку
Натяжні стелі в інтер'єрі будинку

натяжні стелі в інтер’єрі будинку, дачі, квартири

Компанія Акрос Комфорт ТМ рада представити Вашій увазі приклади робіт натяжних стель в інтер’єрі будинку, дачі, квартири в Києві та Київській області.

Французькі натяжні стелі
Французькі натяжні стелі

Французька натяжна стеля – фото виконаних робіт

Родоначальниками сучасних натяжних стель прийнято вважати французів, так як вони перші придумали склад ПВХ для натяжних полотен і по праву на сьогоднішній день вважаються лідерами у виробництві плівок ПВХ для натяжних стель.

Натяжні стелі зоряне небо
Натяжні стелі зоряне небо

Натяжна стеля зоряне небо

Зоряне небо” – це симбіоз натяжної стелі (переважно глянцевого або сатинового) і світлотехнічного обладнання – світлового генератора і оптоволокна або світлодіодів. При включенні обладнання виникає ілюзія зоряного неба. Причому сучасна техніка дозволяє домогтися навіть 3D ефекту. Практично повна ілюзія зоряного неба над головою!

Фотодрук на натяжних стелях
Фотодрук на натяжних стелях

Фотодрук на натяжних стелях

Компанія Акрос-Комфорт пропонує фотодрук на натяжних стелях, що має на увазі нанесення зображення за допомогою широкоформатного принтера. Друк може здійснюється на матовій, сатиновій і глянцевій фактурі плівки ПВХ.
У більшості випадків зображення наносяться на глянець і сатин, на них фарби більш соковиті, а на матову стелю наносяться, як правило, зображення у вигляді фресок.

Натяжні стелі в інтер'єрі
Натяжні стелі в інтер'єрі

Натяжні стелі фото в інтер’єрі квартири, в будинку

Фотографії натяжних стель в інтер’єрі квартири, офісу, будинку, котеджу, басейну. Подивіться як натяжні стелі від Акрос Комфорт ТМ змінюють інтер’єр квартири, офісу, басейну, заміського будинку

Натяжні стелі в басейні
Натяжні стелі в басейні

Натяжна стеля в басейні

Натяжні стелі для басейну можуть бути матовими або глянцевими. Матові нічим практично не відрізняються від звичного виду стель, якщо вони мають стандартний колір і зібрані безшовним методом. Якщо ж використовувати, наприклад, темні кольори на тканинній основі, то можна отримати ефект дворівневого стелі і нескінченно високого простору над головою.

Натяжні стелі в ресторані
Натяжні стелі в ресторані

Натяжні стелі в ресторані, кафе, магазині, салоні

Компанія Акрос Комфорт пропонує вам ознайомитися з прикладами натяжних стель в ресторанах, кафе, магазинах, спортивних салонах.

Натяжні стелі на кухні
Натяжні стелі на кухні

Натяжні стелі на кухні-приклади виконаних робіт (фото)

Фотографії натяжних стель на кухні. Подивіться як натяжні стелі від Акрос Комфорт ТМ змінюють інтер’єр Вашої кухні.

Натяжні стелі у ванній кімнаті
Натяжні стелі у ванній кімнаті

Натяжна стеля у ванній кімнаті-фото

Приклади натяжних стель у ванній кімнаті від компанії Акрос Комфорт ТМ в Києві та Київській області. Оцініть красу і практичність натяжних стель у ванній кімнаті.

Натяжні стелі в коридорі
Натяжні стелі в коридорі

Натяжні стелі в коридорі приклади виконаних робіт (Фото)

Компанія Акрос Комфорт пропонує вам ознайомитися з прикладами натяжних стель в коридорі. Подивіться приклади виконаних робіт натяжних стель в коридорі. Оцініть практичність і красу натяжних стель в коридорі.