Кольори натяжних стель

Кольори натяжних стель каталог, фактура натяжних стель.

 

Натяжна стеля колірНатяжні стелі – вироби довговічні, тому треба ретельно продумати їх колір. Відштовхуйтеся від вже наявного інтер’єру приміщення, або продумайте майбутній дизайн кімнати, перш ніж встановлювати натяжна стеля. Переважно, щоб натяжна стеля був на кілька тонів світліше кольору стін. При виборі кольору майбутньої стелі, потрібно враховувати площа приміщення, його форму, і навіть висота стелі має значення. Колористи стверджують, що кольори в інтер’єрі наших будинків, впливають на наше життя, на настрій і самопочуття.
Відтінки кольору буває 3 типів це теплі кольори, холодні і нейтральні. Кожна з груп відтінків додає приміщенню свій ефект. За допомогою теплих тонів простір стає ніби меншою і затишніше. Якщо ж ви хочете візуально збільшити приміщення, то використовуйте в інтер’єрі холодні тони. Для розважальних закладів можна сміливо використовувати яскраві кольори, зелених, бордових і червоних відтінків. В інтер’єр офісу, краще всього впишуться натяжні стелі спокійних відтінків, білі, бежеві. Якщо ви хочете розділити приміщення на зони, то це можна зробити за допомогою натяжних стель, вибравши для кожної зони різні відтінки.

Більш детально, як же вибрати колір, фактуру і форму натяжних стель, багато корисних порад Ви знайдете тут!

Давайте розглянемо декілька кольорів та їх вплив на наше самопочуття.


Натяжна стеля вибрати колір

Білий – це нейтральний колір, добре поєднується з будь-яким іншим кольором. З допомогою білого натяжної стелі приміщення візуально збільшується.

Чорний колір символізує витонченість, владу і силу. Мало хто наважиться вибрати однотонний чорний стелю, частіше його використовують для фону. Надлишок чорного кольору в приміщенні може викликати депресію і відчуття пригніченості.

Сірий натяжна стеля підійде для кухні, офісу, або буде хорошим фоном для інших кольорів, підкреслюючи їх насиченість.

Коричневий колір є кольором сили, впевненості, надійності і енергії. Коричневий приглушує всі інші відтінки. Викликає почуття захищеності, спокою і впевненості. Допомагає зняти напругу, і зосередитися. Темний коричневий колір краще використовувати в якості фону, світло-коричневий не має меж у використанні.

Червоний колір пристрасті, кохання, бажання. Для інтер’єру не варто використовувати багато червоного, це може викликати роздратування і перезбудження.

Рожевий символізує ніжність, романтика, любов. Але, занадто багато рожевого у кімнаті не рекомендується, краще всього використовувати в поєднанні з іншими квітами.

Жовтий уособлює щастя, свободу, радість, оптимізм, бадьорість і гарний настрій. Рекомендується встановлювати жовті натяжні стелі в дитячих кімнатах. Жовтий виводить з депресій, дозволяє позбутися від почуття самотності.

Синій колір моря, спокою, безтурботності, легкості і глибини. Синій підходить для візуального збільшення простору. Зазвичай застосовується для ванної кімнати. Сприяє позбавленню від негативних думок.

ВИБИРАЄМО КОЛІР НАТЯЖНОЇ СТЕЛІ.

Кольори натяжних стель
Кольори натяжних стель
Кольори натяжних стель
Кольори натяжних стель
Кольори натяжних стель
Кольори натяжних стель
Кольори натяжних стель
Кольори натяжних стель
ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ В КИЄВІ, ВИ МОЖЕТЕ ТУТ!

ЗВОНИТЕ СЕЙЧАС!

Viber +380 50 411-71-82

Viber +380 68 355-09-15

+380 63 150-50-26