Натяжні стелі - переваги і недоліки в сьогоднішніх реаліях

Вибір оригінальних натяжних стель для свого будинку

Вибір оригінальних натяжних стель для свого будинку, плюси і мінуси.         Кожен хоче бачити свій будинок не тільки затишним, але і індивідуальним. Ми прагнемо зробити так, щоб наше житло відразу виділялося серед інших, а оригінальні конструкції натяжних стель дозволяють втілити свою задумку в реальність. Треба лише підібрати відповідний за кольором і фактурою матеріал для їх виготовлення, а також ретельно продумати дизайн. В такому випадку в квартирі буде обов'язково затишно і красиво. 


Навіщо потрібні натяжні стелі?натяжні стелі види


Натяжні стелі - переваги і недоліки


       Красиво і оригінально оформити стелю можна різними способами. Натяжні системи мають свої переваги і особливості, які слід обов'язково врахувати при виборі найбільш відповідного варіанту обробки.
      Натяжні стелі користуються стійким попитом, так як:

  • Відрізняються тривалим терміном служби. Для їх виготовлення використовуються якісні матеріали;
  • Зручні в обслуговуванні. У міру необхідності їх легко очистити від забруднень,  у тому числі і на кухні;
  • Дозволяють сформувати ідеально рівну поверхню в будь-якому приміщенні без тривалої і виснажливої ​​підготовки підстави;
  • Можуть виступити в ролі тимчасового захисту, якщо раптом сусіди зверху почнуть заливати квартиру. Використовувана для виготовлення полотна плівка ПВХ має високу герметичність, так само як і вся вмонтована конструкція. Злив воду, стелі можна буде надати вихідну форму;
  • Мають презентабельний зовнішній вигляд. Використання сучасних матеріалів дозволяє домогтися будь-якого бажаного ефекту. Необов'язково замовляти глянсове полотно. Можна віддати перевагу класичному матовому;
  • Представлені в широкому асортименті. Залежно від обраного оформлення приміщення завжди можна підібрати необхідний матеріал для стелі. Доступність технології фотодруку дозволяє додати приміщенню індивідуальності. При виборі малюнка слід обов'язково враховувати габарити приміщення;
  • Припускають установку світильників різного виду. Замість традиційної люстри можна передбачити точкове освітлення;
  • Дозволяють сховати комунікації. Досить провести монтаж на деякій відстані від підстави, щоб між натяжним і основною стелею можна було прокласти водопровідні труби або додаткову проводку. 


французские натяжные потолки 


        Незважаючи на всі перераховані переваги, натяжна стеля має ряд особливостей, з якими слід ознайомитися ще до початку монтажних робіт. Можливо, для конкретного приміщення такий варіант виявиться не відповідним, і буде вирішено встановити конструкцію іншого типу.

Отже, слід пам'ятати, що:
- Ширина матеріалу, що використовується для виготовлення натяжної стелі, обмежена. Як наслідок, при великій ширині приміщення доведеться зшивати два полотна, щоб отримати одне ціле. Шов під певним освітленням буде помітний. Доведеться, або придумати оригінальне оформлення, зробивши шов частиною конструкції, або змиритися з його наявністю;
- Ілюзія слабкості. Багатьом здається, що така стеля ось-ось порветься. Насправді це не так. Хоча контакт з гострими предметами неприпустимий;
- Неможливість виконання монтажних робіт власними силами. Крім наявності певної кваліфікації, потрібне спеціальне обладнання, купівля якого для оформлення стелі в одному приміщенні економічно абсолютно не виправдана;
- Вартість монтажу може бути вище інших можливих варіантів. Хоча такі витрати повністю виправдані тривалим періодом експлуатації. 


Матеріали, використовувані для виготовлення конструкції.


         Найчастіше при виготовленні натяжної стелі використовується плівка ПВХ. Отримана в результаті конструкція володіє необхідною міцністю і відрізняється тривалим терміном служби. Плівка представлена ​​в досить широкому асортименті (200 видів). Завжди можна підібрати відповідний відтінок, починаючи від білого і закінчуючи чорним.
        В процесі виконання монтажних робіт плівку нагрівають до 60 градусів. Перебуваючи в такому стані, матеріал збільшується в розмірах. Це дозволяє без особливих складнощів закріпити його по периметру кімнати. Як тільки плівка остигає, вона прагне повернути в початкове положення. Завдяки цьому полотно виходить сильно натягнутим.


Який вибрати?


        Підібрати бажаний варіант для конкретного приміщення буває дуже складно. Багатьом допомагає вибрати стелі фото, представлене компаніями, що займаються монтажем подібних конструкцій. При великій різноманітності форм і забарвлень, всі пропоновані стельові системи можна умовно розділити на:

        Кожен варіант заслуговує на пильну увагу. Прагнучи, вибрати оригінальне виконання для свого будинку, варто ознайомитися з усіма можливими, щоб вибрати найкращий.

Прямий (традиційно простий)

      Така натяжна стеля зустрічається найчастіше. Його класична строгість дозволяє створити в приміщенні правильну обстановку, грамотно розставивши акценти в класичному інтер'єрі. Це універсальне рішення, яке буде актуально для будь-якого приміщення, незалежно від його стилістичного оформлення.
      Це найдоступніший варіант з фінансової точки зору. Вартість монтажних робіт буде залежати від площі приміщення, характеристик матеріалу, а також обраної системи освітлення. Його замовляють не тільки для житлових будинків, а й для офісів. Невеликі витрати при тривалому терміні служби роблять таку стелю затребуваною і популярною.

Багаторівневі натяжні стелі.

       Монтаж такої системи потребує більше фінансів, ніж установка простого прямого. Кількість рівнів, їх розмір і форма в даному випадку нічим не обмежені. Якщо перший зовні схожий на звичайний прямий, то другий і наступний вже можуть мати хвилеподібну, прямокутну або будь-яку іншу форму. Іноді другий рівень представлений у вигляді ламаної лінії, уздовж якого розташовуються точкові світильники.
       Співвідношення рівнів, їх висота і розміри багато в чому залежать від площі приміщення і висоти стелі. Наявність кожного наступного рівня робить стелю нижче, тому від монтажу багаторівневої системи часто відмовляються через невеликої висоти стелі. У той же час при невеликій площі приміщення три - чотири рівні виглядають зайвими і громіздкими. У таку кімнату краще замовити глянцеву стелю з панорамним зображенням.
        Крім форми і розміру рівні можуть відрізнятися по колірному оформленню і фактурі. Так, наприклад, для першого рівня можна вибрати глянцевий однотонний матеріал. Другий рівень виготовити з кольорового полотна або з нанесеним зображенням. Така стеля зможе додати оригінальності будь-якого інтер'єру, і при цьому буде виглядати красиво і ефектно.

багаторівневий натяжна стеля


Стеля з різною формою полотен.

        Такі конструкції дозволяють створити відчуття об'ємності. Реалізований 3-D ефект робить будь-яке приміщення оригінальним і неповторним. Це може бути хвилеподібна форма при використанні глянсової плівки. Багато передбачають монтаж спеціального конуса, що розміщується в центрі кімнати і використовується для розміщення люстри. Можливі також реалізації інших не менш оригінальних ідей.

натяжна стеля 3-D ефект


З візуальним ефектом.

       Для тих, хто хоче бачити свій будинок оригінальним і неповторним, такий варіант натяжної стелі підійде найкраще. Спеціальна технологія, що припускає використання оптоволоконного кабелю і проектора, дозволяє домогтися бажаного ефекту. На поверхні стелі може з'являтися небо з мерехтливими зірками, північне сяйво чи якийсь конкретний космічний об'єкт. Завдяки створюваної оптичної ілюзії, кімната зможе перетворитися в унікальне місце. Плівка ПВХ добре пропускає світло, в разі монтажу підсвічування. Саме тому в даному випадку монтується проектор і оптоволоконні нитки. Такі стелі досить добре виглядають у вітальнях, виступаючи в ролі оригінального елемента декору. Для дитячих і спалень їх краще не вибирати. У вечірні часи така система виглядають досить ефектно. Якщо підсвічування відключити, здогадатися про її наявність буде вкрай складно.

З фотодруком.

      Варіант натяжна стеля з фотодруком підхід для будь-якого інтер'єру. Методом фотодруку на поверхню натяжної стелі може бути нанесено будь-яке зображення, яке буде доречно виглядати в конкретному інтер'єрі. Завдяки його наявності можна додати закінчений вигляд будь-якому приміщенню. Вдавшись до фотодруку, багато дизайнерів візуально розширюють простір або «піднімають» стелю. Фотодрук може наноситися як на звичайну пряму стелю, так і на полотно, призначене для багаторівневої конструкції.

фотопечать на натяжном потолке


        Таким чином, натяжна стеля здатний додати оригінальності та індивідуальності в будь-який інтер'єр. Доступність фотодруку і широкий вибір матеріалів для виготовлення натяжної стелі, дозволяють домогтися будь-якого бажаного ефекту при оформленні інтер'єру.

Як замовити стелі? 


Телефонуйте негайно! 


 
 068 - 355 09 15 


 050 - 411 71 82 


  063 - 150 50 26 


<< назад >>        Вибір оригінальних натяжних стель для свого будинку, натяжні потолки 3д ціна київ, доступні натяжні стелі, багаторівневі натяжні стелі, натяжні потолки на кухню, вартість натяжного потолка, як зробити натяжні стелі, статті про натяжні стелі, парящі натяжні стелі, натяжний потолок ціна київ, натяжний потолок в києві ціна, натяжні потолки ціни, ідеї натяжні потолки в залі, чи не шкідливі натяжні стелі, точкові світильники для натяжної стелі, сірі натяжні стелі, світильники для натяжної стелі купити, про матові натяжні стелі відгуки, натяжні стелі ціна роботи, натяжні стелі ціна київ фото, натяжні стелі у вітальні, натяжні стелі кольори, натяжні стелі гарантія київ, натяжні стелі види, натяжні потолки їх види, натяжні потолки матові види, натяжні потолки в спальні, натяжна стеля купити київ, натяжна стеля з принтом ціна, епіцентр натяжні стелі, дизайн стелі в спальні, дзеркальна натяжна стеля, дворівневі натяжні стелі ціна, акрос комфорт натяжні стелі, натяжні стелі ціна за квадратний метр, вартість натяжної стелі, як роблять натяжну стелю, натяжні стелі без відблиску, натяжні стелі фотогалерея, натяжні стелі кухня фото, натяжні потолки в коридорі, натяжні стелі в кухні, багаторівневі натяжні стелі, натяжні стелі каталог, натяжні потолки київ, натяжна стеля ціна, натяжна стеля київ, натяжна стеля, натяжні потолки київ, натяжні стелі ціна київ, натяжні потолки ціна, натяжні стелі ціна, натяжні стелі, натяжні стелі київ, натяжні потолки, натяжний потолок ціна

Меню ▼