Навіщо потрібні натяжні стелі? Коли в оселі або офісному приміщенні виникає необхідність ремонту стельових конструкції, то кращим рішенням виявиться встановлення натяжної стелі.

Навіщо потрібні натяжні стелі?

Навіщо потрібні натяжні стелі? натяжные потолки фотогалерея

         Коли в оселі або офісному приміщенні виникає необхідність ремонту стельових конструкції, то кращим рішенням виявиться встановлення натяжної стелі, що має велику кількість очевидних переваг, яких не мають інші стельові системи. 

Натяжні Стелі Київ. Акція + подарунок
від Виробника Акрос-Комфорт!


        Отже, натяжні стелі здатні з легкістю приховати будь-які недоліки стельових бетонних плит. І все тому, що полотно кріпиться нижче на 3-4 см від стелі, в результаті чого вся поверхня стельового покриття вийде рівною, як дзеркало. 

       Для внутрішніх приміщень переважно використовуються полотна з полівінілхлориду (ПВХ), відмінні вже тим, що вони чудово утримують як тепло, так і вологість. Між полотном і несучою бетонною плитою буде матися повітряний прошарок, який і буде виконувати чудову роль теплоізоляції. 

        Якщо ж трапиться затоплення зверху, то натяжна стеля знову покаже себе з найкращої сторони - полотно зможе акумулювати в себе значну кількість води (1 кв / м полотна зможе з легкістю утримати до 1 тонни води!). Звичайно, замовлення і установка натяжних систем може виявитися зовсім недешевим в сучасних реаліях. Але якщо брати до уваги, що в разі затоплення навколишні стіни і підлога залишаться абсолютно неушкодженими, то даний факт знову ж буде говорити тільки на користь натяжної стелі! 

       Але на цьому переваги натяжних стель не закінчуються. Якщо брати до уваги багату фактуру (більше 200 видів) і типи матеріалів (можна вибрати і поліуретанове полотно), то вони стають поза конкуренцією в порівнянні з іншими видами стельових систем. Наприклад, якщо встановити натяжна стеля з ПВХ у власній спальні або передпокою у вигляді темного полотна, в якому будуть встановлені світлодіоди, то вийде практично справжній вид шикарного нічного зоряного неба ... і т.д. 

       За натяжними стелями не потрібен догляд. Достатньо раз чи два на рік протирати їх вологою серветкою і бути повністю впевненим, що їх зовнішній вигляд і раніше залишиться дорогим і доглянутим. 

       А як тільки злегка набридне застарілий дизайн або колір полотна, то його можна буде без проблем зняти і замінити новим. І дорогу реконструкцію або ремонту всього житла проводити більш не доведеться. Та й навіщо? Адже в будинку є красиві і функціональні натяжні стелі київ.

Натяжна Стеля може стати супер подарунком. З ним мало що зрівняється по довговічності! Він служить понад 12 років і завжди виглядає новим. 

Акция! Распродажа! Скидки!Акція від Акрос-Комфорт ТМ. 

Дзвони зараз!

050-411 7182

Безпечний монтаж з гарантією 12 років від Виробника Акрос-Комфорт ТМ.

Погодьтеся, завжди приємно мати справу з натяжні стелі ціна від виробника! 

Саме тому, купити натяжні стелі в Києві недорого - 


цілком реально в компанії  Акрос-Комфорт за адресою:


            м. Київ, вул. Е.Чавдар 2, оф.1 (м. Осокорки-Позняки)             

                         


Від Виробника, Гарантія 12 років. Установка за 1 день. Телефонуйте зараз! 

050-411 7182

Натяжні стелі фото


Зачем нужен натяжной потолок

натяжні стелі, натяжні стелі ціна, натяжні стелі київ, французькі натяжні стелі, натяжні стелінатяжні стелі ціна, натяжна стеля, натяжні потолки ціна, натяжна стеля ціна, стелі натяжні, натяжний потолок ціна, ціна натяжної стелі, ціни на натяжні стелі, французькі натяжні стелі, ціна натяжних потолків, скільки коштує натяжна стеля, натяжні потолкі, вартість натяжної стелі, купити натяжну стелю, натяжні стелі стрий, матові натяжні стелі, натяжні стелі матові, монтаж натяжних стель, ціна натяжного потолка, монтаж натяжної стелі, натяжні стелі фото, фото натяжних стель, стелі натяжні фотогалерея, натяжні стелі фото ціни, види натяжних стель, натяжні стелі з малюнком, стеля у вітальні, стелі у вітальні, стеля в спальні, натяжні стелі на кухні, натяжні стелі в кухні 

Від Виробника, Гарантія 12 років.
Монтаж за день. Телефонуйте зараз!

050-411-71-82


Время работы: 

пн-пт: 10.00 - 20.00ч.

суб: 10 - 16.00ч. (по звонку)

==================

Тел.  (044) 228-97-82 

 068 355-0915

  050 411-7182 

      063 150-5026     

=================

02140 г. Киев 
ул. Е.Чавдар 2, оф.1  
(м. Осокорки-Позняки)

akros.komfort.tm@gmail.com

akros-komfort  

facebook.com/Akros.Komfort

akros-komfort.business.site


фэн шуй
Меню ▼